• Login: Password:
 • CzechWoW » Forum » FAQ » Registrace na serveru
  pages: 1
  Lonewolf
  • Příspěvky: 6940
  • GM & Moderátor
  • Reply #1  |  10-01-2010, 10:35:00
   [link]
  Jak se můžu zaregistrovat na Vašem serveru, abych zde mohl hrát?

  Proč potřebuji registrační kód z fóra?

  Co s stalo se systémem aktivace pomocí SMS?

  Kam se obrátit, pokud mám nějaký problém?


  Registrace se provádí v odkazu Registrace v levém menu.

  Registrační kód z fóra je pozvánka od hráčů hrajících na tomto serveru. Slouží ke splnění podmínek EULA jádra hry (MaNGOSu) pro provozování tohoto serveru dle stanovených pravidel licenčními podmínkami.

  V případě výskytu problému můžete napsat na e-mail podpora/zavináč/czechwow/tečka/net. Zadáte-li do předmětu slovo "registrace", celý proces tím urychlíte a odpovědi se Vám dostane dříve.
  Pro hraní na serveru CzechWoW.net potřebujete mít založený a aktivovaný herní účet. Bez tohoto účtu se nemáte jak připojit do hry.

  Registrace se provádí přes odkaz Registrace v levém menu. Pokud už máte účet založený a chcete vytvořit nový, musíte být nejdříve odhlášeni ze stránek www.czechwow.net.

  Licenční podmínky (EULA) jádra hry (MaNGOSu) neumožňují provozovat otevřený herní server. Z toho důvodu hráči již hrající na tomto serveru, kteří chtějí pozvat další hráče, aby zde mohli hrát, dávají k dispozici své registrační klíče.

  V průběhu registrace jste naváděni jak dále postupovat. Po samotné registraci a vytvoření Vašeho účtu Vám přijde potvrzovací e-mail, ve kterém naleznete postup jak provést aktivaci účtu.

  Po úspěšné aktivaci Vám přijde další, potvrzující e-mail. Po obdržení tohoto druhého e-mailu je již Váš účet připravený a můžete se přihlásit jak na fórum a změnit si nastavení svého profilu, tak se také přihlásit do hry, pokud máte nainstalovaného herního klienta podle návodu. Zároveň druhý email obsahuje nové registrační klíče, které můžete rozdat svým přátelům.


  Trocha historie: Aktivace přes SMS měla za cíl omezení počtu zbytečných vícenásobných registrací. Každé telefonní číslo mohlo být pro aktivaci použito pouze jednou. Provoz tohoto systému byl momentálně pozastaven a dále se nepoužívá. Momentálně je možné registraci na server dokončit pomocí pouhého potvrzení odkazu v emailu.


  [ Upravil admin  02-10-2010, 08:18:46 ]

  _______________________________

  ...also known as Flame Keeper Mikalai
  pages: 1
  Forum Nav : Jump To This Forum