• Login: Password:
 • CzechWoW » Forum » FAQ » Nahlášený quest není opravený
  pages: 1
  Lonewolf
  • Příspěvky: 6940
  • GM & Moderátor
  • Reply #1  |  04-10-2008, 19:05:49
   [link]
  Proč jste ještě neopravili ten quest, který jsem Vám říkal, že nejde?

  Protože jsme se k tomu nedostali, nebo bude oprava vyžadovat mnohem náročnější zásah do databáze.


  Opravy questů se snaží každý GM rozdělit alespoň intuitivně podle náročnosti. Pokud usoudí, že oprava je snadná, provede ji, vyzkouší a nahraje. Pokud je oprava náročnější, může GM zabrat nějaký čas, než se k ní dostane. Vyhradí si na ni nějaký čas a ve chvíli, kdy ji může pořádně otestovat, ji aplikuje a vyzkouší. Pokud oprava funguje, nahrává se přímo do databáze serveru. Přesto po nahrání do databáze je v některých případech zapotřebí restartovat server, aby se opravy projevily. Pokud se jedná o jedinou opravu, server kvůli ní nerestartujeme. K tomu přistupujeme až ve chvíli, kdy je oprav větší množství, nebo když je zapotřebí provádět rozsáhlejší úpravy serveru.
  V některých případech, pokud hlásíte nefunkční quest GM přímo ve hře, se může stát, že GM prostě na chybu zapomene, proto je lepší chybu zapsat spíše na webu, nebo si na ni napsat ticket. Tickety jsou praktičtější způsob hlášení chyby, než přímo kontaktování GM, protože tickety řeší konkrétní GM (supportGM), který si na ně vyhradí v týdnu vždy čas a má dostatečný prostor na jejich řešení.

  I na našem serveru ale existují questy, které v tuto chvíli není možné opravit. Jsme limitováni Mangosem, který nám určuje, co je možné a co není možné. Funkčnost některých questů je Mangosem, dá se říct, přímo garantována, funkčnost jiných je otázkou budoucnosti. Největší problémy jsou z atypickými questy, které mají nějaké zvláštní, jinde neznámé úkoly.


  [ Upravil Lonewolf  04-10-2008, 19:06:18 ]

  _______________________________

  ...also known as Flame Keeper Mikalai
  pages: 1
  Forum Nav : Jump To This Forum